32398 NL - wetsvoorstel
Wet forensische zorg

Please note

This page contains a limited version of this dossier in the EU Monitor.

Dit wetsvoorstel werd op 11 juni 2010 ingediend door de minister van Justitie, Hirsch Ballin i, en de minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Klink i.

 

Met de stelselherziening forensische zorg in strafrechtelijk kader wordt de besturing en financiering van het tbs-stelsel aangepast door de invoering van een inkoopmodel. Hierdoor wordt de door- en uitstroom van bepaalde categorieën justitiabelen naar GGz-instellingen daadwerkelijk gerealiseerd.

1.

Volledige titel

Vaststelling van een Wet forensische zorg en daarmee verband houdende wijzigingen in diverse andere wetten (Wet forensische zorg)

2.

Nota's van wijziging en amendementen

Bij dit wetsvoorstel werden twee nota's van wijziging, een nota van verbetering en zes amendementen ingediend.

3.

Moties

Bij dit dossier werd in de Tweede Kamer een motie ingediend.

4.

Documenten

(112 stuks)

2 11 juni 2010, koninklijke boodschap, nr. 1     KST323981
Koninklijke boodschap
 
2 11 juni 2010, voorstel van wet, nr. 2     KST323982
Voorstel van wet
 
2 11 juni 2010, memorie van toelichting, nr. 3     KST323983
Memorie van toelichting
 

5.

Disclaimer

Dit dossier is automatisch samengesteld. Aan de technische programmering is veel zorg besteed. Een garantie op de juistheid van de gebruikte bronnen en het samengestelde resultaat kan echter niet worden gegeven.

6.

Uitgebreide versie

Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met het inleidende gedeelte van de memorie van toelichting, alle documenten in dit dossier, een overzicht van door dit wetsvoorstel gewijzigde wetten, een overzicht van Kamerleden en bewindslieden die bij de behandeling van dit dossier het woord hebben gevoerd en een overzicht van verwante dossiers.

The full version is available for registered users of the EU Monitor by ANP and PDC Informatie Architectuur.

7.

Parlementaire Monitor

The EU Monitor enables its users to keep track of the European process of lawmaking, focusing on the relevant dossiers. It automatically signals developments in your chosen topics of interest. Apologies to unregistered users, we can no longer add new users.This service will discontinue in the near future.